Mint moods

Today I wish to show a card which I made using Distress Oxide inks. I haven't had time so far to use them as much as I wished but so far I can tell, that they really helps to make backgrounds easy, as also they leave a nice chalky effect after they dry. Definitely I need to get more colours of this inks!

.  .  .

Dzisiaj chciałabym pokazać wam kartkę, która zrobiłam przy użyciu tuszy Distress Oxide. Nie miałam jak do tej pory czasu, żeby poużywać ich tyle ile bym chciała, ale stwierdzam, że przy ich użyciu robienie teł jest znacznie łatwiejsze niż zwykłymi tuszami Distress, jak również pozostawiają fajne "kredowe" wykończenie. Zdecydowanie muszę zdobyć więcej kolorów tych tuszy!Kartkę zgłaszam na wyzwanie sklepu ZieloneKoty:


2 comments:

  1. Ależ świetna kartka! Taka prostota, a każdy element dopracowany i idealnie gra z resztą. Kapitalne wyszło tuszowane tło, faktycznie ten efekt matowy jest świetny, chyba też się skuszę na wypróbowanie tych tuszów, jak gdzieś dorwę. Dziękujemy za udział w mietowym wyzwaniu :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Dziękuję pięknie! Poleca tusze i sama czekam też aż się pojawią w sklepach ;)

      Delete

Copyright © 2014 Deri Crafts , Blogger